drukarnia2Cyfrowy druk pocztówek umożliwia realizację zamówienia o niewielkiej wielkości (nakładzie) za przystępną cenę. Jest atrakcyjną alternatywą dla popularnego druku offsetowego. Jakość otrzymanego produktu jest taka sama, równie profesjonalna i atrakcyjna.

Artykuł powstał przy współpracy z http://urzadzeniapoligraficzne.blogujacy.pl/

8627838837_958865d70a_kDruk pocztówek metodą cyfrową można zrealizować bardzo szybko. Przygotowanie do realizacji zlecenia nie wymaga wielkich nakładów finansowych, dlatego cena końcowego produktu jest tak niska. Pocztówkę zazwyczaj można odebrać już następnego dnia. W przypadku druku offsetowego na realizację usługi trzeba poczekać średnio 5 dni roboczych.

Czym jest pocztówka firmowa?

Pocztówki wielu z nas kojarzą się wyłącznie z tradycją i przywołują miłe wspomnienia z okresu lat młodzieńczych. Warto to wykorzystać w swojej firmie. Proszę sobie wyobrazić zaskoczenie Waszych klientów, którzy właśnie odebrali list od listonosza, a w nim zobaczyli życzenia noworoczne stworzone przez Waszą firmę. Nie chodzi tutaj o treść życzeń, ale o całą pocztówkę, której grafika i format są dokładnie przemyślane i spersonalizowane. Druk pocztówek to usługa, z której powinna skorzystać każda firma, której zależy na utrzymaniu obecnych klientów lub ponownym pozyskaniu tych, którzy kiedyś zostali straceni. Odpowiednie działania marketingowe to klucz do wzrostu rangi danej firmy i pozyskania nowych stałych klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *