post

Druk cyfrowy (kolorowy i czarno-biały) o bardzo wysokiej jakości idealnie sprawdza się przy niskich nakładach. Materiały dostarczane do druku cyfrowego dostarcza się do urządzenia w postaci danych komputerowych, co pozwala na szybki druk bezpośredni.

1906937135_02177f0774_bMożna wydrukować zarówno pojedynczy jak i kilkaset egzemplarzy w ekspresowym tempie w ten sposób odbywa się drukowanie wizytówek. Najczęściej wydruki są gotowe do odbioru już następnego dnia. Dzięki temu nie kumulujemy kosztów magazynując np. nadwyżkę wydrukowanych materiałów, bowiem w każdej, dowolnej chwili można zamówić dodruk z uzupełnieniem aktualnych danych.

Niewątpliwą zaletą druku cyfrowego jest to, że każda drukowana strona może być inna. W druku cyfrowym istnieje możliwość zmian dla każdej odbitki, bez ponoszenia dodatkowych kosztów na konfigurację (personalizacja).Wszystkie druki mogą zostać uszlachetnione dzięki oprawie, bigowaniu, foliowaniu itp.Należy zaznaczyć, że jakość druku5806919864_fbce7dd8b9_b cyfrowego w niektórych przypadkach (np. aple lub przejścia tonalne) jest gorsza od druku offsetowego. Ponadto jest to metoda opłacalna tylko przy mniejszych nakładach – od kilku do kilkunastu sztuk. Najczęściej druk cyfrowy wykorzystywany jest do drukowania krótkich serii materiałów reklamowych i biznesowych, materiałów na konferencje, spersonalizowanych zaproszeń, nadruków na kopertach czy też raportów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *