naklejki2Małe i średnie przedsiębiorstwa, a także firmy jednoosobowe oraz klienci indywidualni czasem potrzebują spersonalizowane naklejki, ale obawiają się, że małego zamówienia nikt nie zrealizuje. Nic bardziej mylnego! Wystarczy wybrać odpowiednią drukarnię, najlepiej cyfrową (np. JKB Print), która umożliwia zamówienie nawet bardzo niewielkich nakładów.

Artykuł powstał przy współpracy z http://urzadzeniawielofunkcyjne.blog.onet.pl/

Co warto wiedzieć?

Druk naklejek to usługa tania, uniwersalna i przystępna. Produkt końcowy może być wykonany zarówno na błyszczącym papierze, o średnim połysku, matowym lub niepowlekanym. Każdy z nich jest samoprzylepny i nacinany fabrycznie od spodu, co ułatwia jego użytkowanie.

To nie tylko zwykła naklejka!

naklejki1Naklejki zazwyczaj kojarzą nam się z dzieciństwem, ale niewiele osób zdaje sobie sprawę z tego, że również w dorosłym życiu spotyka się z nimi bardzo często, głównie w specyficznych monetach. Czerwone serduszka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy rozgrzewają nasze serca i mobilizują do jeszcze większej hojności, naklejki z misiami i kotkami z napisem „Dzielny pacjent” jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki przeganiają rozpacz naszych dzieci spowodowaną kolejnym szczepieniem, naklejki z napisem „Twój prezent” zamieszone na produktach spożywczych zamówionych w Delikatesach Alma, wywołują na naszej twarzy uśmiech i ogólne zadowolenie. Jak widać na powyższych przykładach, te pozornie małe gadżety mają silną moc. Zaprojektuj własną naklejkę i sam zadecydują, jakie uczucia i reakcje będzie wywoływać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *