drukarnia8Druk papieru firmowego w warszawskiej drukarni JKB Print może odbyć się zarówno metodą cyfrową jak i offsetową. Zamawiający wskazuje w formularzu nie tylko preferowany format, kolorystykę oraz sposób wydruku, ale także wybiera rodzaj podłoża, które najlepiej odpowiada jego wymogom, tak, by efektem końcowym był produkt najwyższej klasy, doskonały element reprezentacji firmy.

Artykuł powstał przy współpracy z http://drukarkimfp.piszecomysle.pl/

drukarnia7Spośród wielu rodzajów papieru, zarówno dla druku offsetowego, jak i cyfrowego, najekonomiczniejszy i bardzo popularny jest oczywiście papier offsetowy w dwóch wersjach grubości do wyboru. Dla tych, którzy cenią sobie wygodę codziennego użytkowania i korzystają z papieru do sporządzania notatek, planowania zadań, bądź też przekazywania swym klientom bieżących kosztorysów, prestiżowy wygląd papieru niekoniecznie musi być cechą najistotniejszą. Liczy się klasyczna forma i dobra jakość w dobrej cenie, dlatego druk papieru firmowego na podłożu offsetowym to rozwiązanie idealne.

Natomiast tym, którzy cenią sobie nie tylko fakturę, ale i wrażenia estetyczne, JKB Print oferuje papier satynowy, kredowy oraz serię Munken. Ten pierwszy, dostępny w czterech wersjach gramatury, to papier niepowlekany o bardzo wysokim procencie nieprzeźroczystości i dodatkowo gładzonej, bardzo miłej w dotyku satynowej powierzchni, dzięki czemu doskonale nadaje się do oficjalnych pism lub ofert. Z kolei powlekany papier kredowy o różnych rodzajach grubości dostępny jest w dwóch wersjach – błyszczącej i matowej. Łączy w sobie naturalne wykończenie z wysoką białością i nie odbija światła.

Wreszcie kolejna z propozycji JKB, czyli ozdobne papiery offsetowe Munken o podwyższonej jakości i w trzech kolorach sprawią, że druk papieru firmowego będzie bardzo prestiżowy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *